Álláslehetőségek

A Félegyházi Pékség Kft. keresi MARKETINGES MUNKARTÁRSÁT!

Az immár több mint húsz éves sütőipari szakmai múlttal rendelkező Kiskunfélegyházán üzemelő, 100%-ban magyar családi vállalkozás marketing területen bővíti csapatát. Olyan embert keresünk, aki bátran szembe mer szállni a kihívásokkal, és a legrázósabb helyzetek sem hozzák zavarba. Mindemellett önállóan és csapatban is tud dolgozni, a kihívásokat pedig extra motivációként éli meg.

A munkakörbe tartozó feladatok:

  • A legalapvetőbb: cégünk marketing osztályának munkájában való aktív részvétel
  • A társosztályokkal való szoros együttműködés különböző típusú projektekben
  • A mintabolthálózattal és partnereink üzleteivel kapcsolatos feladatokban való részvétel (marketing anyagok, boltdekorációk, promóciók, bevezetések)
  • A telephelyi rendezvényekben való aktív részvétel, belsős kommunikáció
  • Különböző árajánlatok bekérése, összegyűjtése, értékelése
  • Kimutatások és időközi beszámolók készítése

Milyen személyiséget keresünk?

  • Munkájára igényes, a maximumra törekedő precíz személyt
  • Olyan embert, aki nem ijed meg, ha egyszerre több feladata van és priorizálnia kell
  • Aki magabiztosan és talpraesetten tudja önállóan végezni a munkáját, de csapatban is kényelmesen mozog
  • Rugalmas és megbízható, számíthatunk rá a mindennapokban
  • A problémákat inkább megoldja, semhogy riadtan méregesse őket

A feladatkörhöz tartozó elvárások:

  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Az Office felhasználó szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány, gyakorlott sofőrség
  • Elektronikus eszközöket magabiztosan használ (laptop, telefon)

Előnyt jelent:

  • Szakirányú végzettség
  • Több éves munkatapasztalat

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Vidám csapat, családias légkörben
  • Stabil hátterű munkaadó, versenyképes fizetéssel
  • Bejelentett munkaviszony
  • Utazási költség támogatása
  • A betanulási idő alatt nagyfokú támogatás
  • Finom kávé és péksüti a konyhában

Hogyan tudsz jelentkezni?
Ha érdekel a lehetőség, keress minket a munkaugy@felegyhazipekseg.hu e-mail címen, vagy a +36 70 000 2929-es telefonszámon!
Személyesen hétköznapokon: Kiskunfélegyháza, Szegedi út 77. (H-P: 8.00-12.00)

Az önéletrajz beküldésével Ön hozzájárul adatainak kezeléséhez a Félegyházi Pékség Kft. szervezeti egységein belül. Adatkezelési tájékoztatónk megtalálható a www.felegyhazipekseg.hu/allaslehetosegek-adatkezelesi-tajekoztato oldalon.

Munkakör: Marketinges munkatárs
Város: Kiskunfélegyhàza

Engedélyezett formátumok: .pdf, .doc, .docx