Álláslehetőségek

Félegyházi Pékség Kft. újonnan nyíló munkakörébe várja a jelentkezőket, termelési MŰSZAK KOORDINÁTOR pozícióba!

Téged keresünk, ha szereted a rendszereket és a szabályokat, valamint érzel késztetést, hogy segítő kezet nyújts egy termelési műszak lebonyolításában.

Munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Műszakvezetőkkel napi szintű kapcsolattartás, munkájuk támogatása
  • Termelésben elvégzendő adminisztratív munkák a műszakot illetően
  • Ellenőrzési feladatok ellátása
  • Dolgozók oktatás, fejlesztése

Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat vagy végzettség előnyt jelent.
Kiemelt bérezés mellett fejlődési lehetőséget kínálunk!

Hogyan tudsz jelentkezni?
Ha érdekel a lehetőség, keress minket a munkaugy@felegyhazipekseg.hu e-mail címen, vagy a +36 70 000 2929-es telefonszámon!

Munkaidő: 04:00-12:30 és 12:30-21:00.

Az önéletrajz beküldésével Ön hozzájárul adatainak kezeléséhez a Félegyházi Pékség Kft. szervezeti egységein belül. Adatkezelési tájékoztatónk megtalálható a www.felegyhazipekseg.hu/allaslehetosegek-adatkezelesi-tajekoztato oldalon.

Munkakör: Műszak koordinátor
Város: Kiskunfélegyhàza

Engedélyezett formátumok: .pdf, .doc, .docx