Álláslehetőségek

Műszaki beállítottságú vagy? Akkor nálunk a helyed…😊

Karbantartó csapatunkba keresünk új kollégákat : Villanyszerelő, Gépszerelő, Mechatronikai karbantartó/ technikus végzettséggel.

Ha valamelyik vagy az egyik közül, ne habozz…

Fizetés, akár br. 750.000 Ft/ hó

Néhány téged váró feladat:

  • Üzemi hibák feltárása és elhárítása
  • Preventív karbantartás
  • Fejlesztési projektek elvégzése

Amiért érdemes minket választanod:

  • Modern és világszínvonalú géppark állomány
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkába járás támogatás

Elvárás:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • 3 műszak és hétvége vállalása
    (Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat előnyt jelent)

Hogyan tudsz jelentkezni?

Ha érdekel a lehetőség, keress minket a munkaugy@felegyhazipekseg.hu e-mail címen, vagy a +36 70 000 2929-es telefonszámon!
Személyesen hétköznapokon: Kiskunfélegyháza, Szegedi út 77.

Az önéletrajz beküldésével Ön hozzájárul adatainak kezeléséhez a Félegyházi Pékség Kft. szervezeti egységein belül. Adatkezelési tájékoztatónk megtalálható a www.felegyhazipekseg.hu/allaslehetosegek-adatkezelesi-tajekoztato oldalon.

Munkakör: Karbantartó
Város: Kiskunfélegyhàza

Engedélyezett formátumok: .pdf, .doc, .docx