Álláslehetőségek

A 100%-ban magyar, családi tulajdonú Félegyházi Pékség Kft. új munkatárs jelentkezését várja a következő munkakörre: TERÜLETI KÉPVISELŐ

Téged váró feladatok:

  • Partnerekkel való kapcsolattartás, vevőlátogatás, pékáru értékesítése
  • Sütés technológiai ismeretek elsajátítása, oktatása és betartatása
  • Adminisztráció pontos, precíz elvégzése
  • Központi utasítások végrehajtása, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Hosszútávú, bejelentett munkaviszony
  • Vállalati gépjármű és mobiltelefon
  • Balesetbiztosítás

Munkakör betöltéséhez feltétel:

  • Min. középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Terhelhetőség, határozottság, precizitás
  • B kategóriás vezetői engedély, vezetési gyakorlat

Előnyt Jelent:

  • Kereskedelmi szakirányú végzettség
  • Sütőipari vállaltnál szerzett tapasztalat
  • Kiskunfélegyháza és környéki lakóhely

Hogyan tudsz jelentkezni?
Ha érdekel a lehetőség, keress minket a munkaugy@felegyhazipekseg.hu e-mail címen (Fényképes, nettó bérigénnyel ellátott önéletrajzzal), vagy a +36 70 000 2929-es telefonszámon!
Személyesen hétköznapokon: Kiskunfélegyháza, Szegedi út 77.

Az önéletrajz beküldésével Ön hozzájárul adatainak kezeléséhez a Félegyházi Pékség Kft. szervezeti egységein belül. Adatkezelési tájékoztatónk megtalálható a www.felegyhazipekseg.hu/allaslehetosegek-adatkezelesi-tajekoztato oldalon.

Munkakör: Területi képviselő
Város: Kiskunfélegyhàza

Engedélyezett formátumok: .pdf, .doc, .docx