Álláslehetőségek

Szeretnél egy kiemelkedően szép és nyugodt munkahelyen dolgozni, ahol a feljebb jutásra is lehetőséged van? Biztosak vagyunk benne, hogy erre igen a válaszod!

A Félegyházi Pékség bolti eladókat keres üzleteibe! Kiemelkedően fontos szereped lesz számunkra, hiszen Te találkozol nap, mint nap vásárlóinkkal és adod át neki az egész cégünket jelképező, szívvel-lélekkel készült termékeket. Mi ezért munkádat kiemelt fizetéssel jutalmazzuk, és a béren felüli juttatásokra is számíthatsz. A kereskedelmi tapasztalat előny, de nem kizárólagos feltétel.

Rád vártunk eddig, ha:

  • vevőközpontúan tudsz gondolkodni
  • nem áll Tőled távol a csapatmunka, de egyedül is helytállsz
  • munkádra és környezetedre igényes vagy

A feladatok, amiket Neked szánunk:

  • a vásárlók kedves és színvonalas kiszolgálása
  • a pénztárgép kezelése
  • áru átvétele és feltöltése, a szendvicsek elkészítése
  • a rend és tisztaság megőrzése

Na és mi mit kínálunk Neked?

  • stabil hátteret és versenyképes fizetést
  • béren kívüli juttatások (műszakpótlék, forgalmi prémium, helyettesítési pótlék)
  • bejelentett jogviszony
  • olyan munkabeosztás, amely mellett bátran szervezheted a hetedet

Ha úgy érzed, hogy egymást kerestük ezidáig, juttasd el hozzánk fényképes önéletrajzod az alábbiak valamelyikén:

Hogyan tudsz még jelentkezni?
Személyesen hétköznapokon, 8.00-16:00: Kiskunfélegyháza, Szegedi út 77.
E-mailben: munkaugy@felegyhazipekseg.hu
Telefonon: +36 70 000 2929

Az önéletrajz beküldésével Ön hozzájárul adatainak kezeléséhez a Félegyházi Pékség Kft. szervezeti egységein belül. Adatkezelési tájékoztatónk megtalálható a www.felegyhazipekseg.hu/allaslehetosegek-adatkezelesi-tajekoztato oldalon.

Munkakör: Bolti eladó-pénztáros
Város: Békéscsaba Budapest IX. kerület Budapest VII. kerület Budapest XI. kerület Budapest XIII. kerület Budapest XVIII. kerület Dabas Dunaújváros Kecskemét Kiskőrös Nagykáta Soltvadkert Szeged Szentes

Engedélyezett formátumok: .pdf, .doc, .docx