Álláslehetőségek

Félegyházi Pékség Kft. bővülés céljából a következő munkakörre állást hirdet: Műszaki mérnök

Feladatok:

  • Géppark megismerése, üzemzavarok rendszer szintű vizsgálata, gyenge pontok megtalálása
  • Gépkönyvek megismerése, pótalkatrész-igény felmérése, preventív karbantartás támogatása, fejlesztése és ellenőrzése
  • Beruházások, új gépek beüzemelése

Elvárások:

  • Gépészmérnök, mechatronikai mérnök, műszaki menedzser végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Önálló,megbízható személyiség és precizitás
  • Középszintű számítógépes ismeretek
  • Élelmiszeripari több éves műszaki tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás
  • Tervezői program ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern, világszínvonalú géppark
  • Hétköznapi,irodai munkavégzés
  • Céges számítógép és telefon

Hogyan tudsz jelentkezni?
Ha érdekel a lehetőség, keress minket a munkaugy@felegyhazipekseg.hu e-mail címen, vagy a +36 70 000 2929-es telefonszámon!
Személyesen hétköznapokon: Kiskunfélegyháza, Szegedi út 77. (H-P: 8.00-12.00)

Az önéletrajz beküldésével Ön hozzájárul adatainak kezeléséhez a Félegyházi Pékség Kft. szervezeti egységein belül. Adatkezelési tájékoztatónk megtalálható a www.felegyhazipekseg.hu/allaslehetosegek-adatkezelesi-tajekoztato oldalon.

Munkakör: Műszaki mérnök
Város: Kiskunfélegyhàza

Engedélyezett formátumok: .pdf, .doc, .docx