Álláslehetőségek

Vedd a kezedbe az irányítást, és legyél Te a Félegyházi Pékség Kft. következő Műszaki
koordinátora!

Néhány Téged váró feladat:

  • Árajánlatok bekérése és értékelése, rendelés lebonyolítása a beérkezésig
  • Külső beszállítókkal és gépgyártókkal való kapcsolattartás
  • A műszaki adminisztrációs feladatok ellátása, céges szoftverek kezelése
  • Oktatóanyagok kidolgozásában való szerepvállalás
  • Raktározás felügyelete és nyilvántartása

  • Önállóan, precízen és megbízhatóan tudsz dolgozni
  • Minimum középfokú műszaki végzettséggel rendelkezel
  • Van a szakmához szükséges tárgyalási szintű angol nyelvtudásod
  • A számítógépet felhasználói szinten tudod kezelni

Nem feltétel, de előnyt jelenthet:

  • Német nyelvtudás
  • Élelmiszeripari gépész végzettség vagy tapasztalat
  • Kiskunfélegyháza vagy környéki lakóhely
  • Amiért érdemes minket választanod:
  • Versenyképes fizetés és bónuszok, céges telefon
  • Hosszútávú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Sokrétű feladatkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye: Kiskunfélegyháza

Az önéletrajz beküldésével Ön hozzájárul adatainak kezeléséhez a Félegyházi Pékség Kft. szervezeti egységein belül. Adatkezelési tájékoztatónk megtalálható a www.felegyhazipekseg.hu/allaslehetosegek-adatkezelesi-tajekoztato oldalon.

Munkakör: Műszaki koordinátor
Város: Kiskunfélegyhàza

Engedélyezett formátumok: .pdf, .doc, .docx